Overview

Frontend Developer (Remote)

Allen Recruitment aktualnie wspiera lidera branży logistycznej w Polsce oferującego szeroką ilość rozwiązań dla biznesu oraz e-commerce poszukując osób na stanowisko Frontend Developer z minimum 3 letnim doświadczeniem.

Lokalizacja: Kraków/Remote

Numer referencyjny: BBBH 19456

Proces rekrutacyjny oraz wdrożenie prowadzone są zdalnie.

Zakres zadań:

  • opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz testerami w celu lepszego zrozumienia problemu

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • minimalnie 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych.
  • praktyczna znajomość technologii Angular 2+.
  • znajomość procesu i narzędzi wspomagających tworzenie oprogramowania (Git, JIRA, Confluence, code review, CI).
  • znajomość RxJS.
  • znajomość Bootstrap, Material Design.
  • mile widziana znajomość NgRx.
  • Angielski B1/B2.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój firmy.
  • Rozwój w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce.
  • Dofinansowaną prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

Ta oferta jest skierowana dla Ciebie?

Prześlij swoje CV (w formacie Microsoft Word) już dziś!

ALBO

Jeżeli ta rola w pełni nie spełnia Twoich oczekiwań – sprawdź podobne role na naszej stronie internetowej: www.allenrec.com

Jeżeli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się wysyłając e-mail na adres: lub telefonicznie: +48 122119037