Overview

Senior IT Project Manager

Allen Recruitment aktualnie wspiera lidera branży logistycznej w Polsce oferującego szeroką ilość rozwiązań dla biznesu oraz e-commerce poszukując osób na stanowisko Senior IT Project Manager z minimum 7 letnim doświadczeniem.

Lokalizacja: Kraków

Numer referencyjny: BBBH 19009

Proces rekrutacyjny oraz wdrożenie prowadzone są zdalnie.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i prowadzenie projektów i programów IT dostarczających rozwiązania wspierające realizację bieżących i nowych procesów biznesowych.
  • Zarządzanie komunikacją i współpracą z odbiorcami biznesowymi, analitykami systemowymi, architektami IT i wdrożeniowcami.
  • Zarządzanie projektami IT dla branży logistycznej oraz e-commerce – koordynacja procesów wytwarzania oprogramowania i przygotowywania infrastruktury IT.
  • Zbieranie i precyzowanie wymagań oraz nadzór nad ich dostarczaniem.
  • Planowanie, monitorowanie realizacji, odbiory i rozliczanie prac.

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne).
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi i tradycyjnymi – min. 7 lat (certyfikaty będą dodatkowym atutem).
  • Umiejętności wypracowywania rozwiązań i proaktywności.
  • Dobrej znajomości narzędzi: MS Office, MS Project, Atlassian JIRA i Confluence.
  • Znajomości zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania (rozwiązania klient-serwer, aplikacje web, aplikacje mobilne, bazy danych), infrastrukturą IT, architekturą aplikacji i zagadnień integracyjnych).
  • Samodzielności, organizacji pracy własnej i zespołu projektowego oraz współpracy w zespole IT PM-ów.
  • Płynnej znajomości języka angielskiego.
  • Ważnym atutem będzie znajomość języka francuskiego.
  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikowanie.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój firmy.
  • Rozwój w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce.
  • Dofinansowaną prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

Ta oferta jest skierowana dla Ciebie?

Prześlij swoje CV (w formacie Microsoft Word) już dziś!

ALBO

Jeżeli ta rola w pełni nie spełnia Twoich oczekiwań – sprawdź podobne role na naszej stronie internetowej: www.allenrec.com

Jeżeli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się wysyłając e-mail na adres: lub telefonicznie: +48 122119037

    Job Application Form

    Job ID (required)

    Name (required)

    Email (required)

    Cover Letter

    Upload Your CV

    Data Protection

    This form collects your details above so we can contact you back in relation to your application. Please see our privacy policy for more information.